Başakşehirin Kalbi Bu Meydanda Atacak

“Meydan Başakşehir, İstanbul Başakşehir ilçesi Başak Mahallesi’nde 2124/1 2125/1 2126/1 parselleri üzerinde toplam 63.474 m² alan üzerine bina edilmiştir. Konut ve ticari ünitelerden oluşur. Toplam 14 konut bloğundan oluşan proje 2+1, 3+1, 4+1,4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks, 6+1 dubleks daire tiplerinden oluşan 379 konut olarak planlanmıştır. Zemin +8 kat blok yükseklikleriyle dizayn edilmiştir. Konut sayısına göre çok geniş peyzaj alanlarına sahiptir. Keyifli zaman geçirmeniz için tasarlanmış meydanı ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için oluşturulan ticari üniteleri ile Meydan Başakşehir’de, sosyal tesis alanlarımızda en konforlu hizmeti verecektir. Sizler ve sevdikleriniz için sunduğumuz imkanlarda, sauna, kapalı yüzme havuzu, spor ve fitness salonları, geniş yeşil alanlar, yürüş alanları ve çocuklarınız için oyun alanları mevcuttur. ”
Samuel
Meydan Başakşehir / imkanlarıyla

“Meydan Başakşehir imkanlarıyla şehrin ortasında sizlere huzurlu bir yaşam sunarken konumuyla da hayatınızı kolaylaştırıyor. Meydan Başakşehir projesinin hemen yanında yer alan metro istasyonları ile şehrin her noktasına ulaşmak mümkün.”

Aynı zamanda yakın çevresindeki Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne, TEM Otoyolu’na, Başakşehir Millet Bahçesi’ne; 5 dakika,
İstanbul Havaalanı’na, Kuzey Marmara Otoyolu’na 15 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Özlemini Duyduğunuz Mahalle Yaşamı:

Özlemini Duyduğunuz Mahalle Yaşamı Meydan Başakşehir, modern mimarinin sadeliği ile eski zamanların masumiyetini buluşturuyor. Çocukların sokaklarda güvenle oynadığı, ailelerin komşularıyla bir arada bulunmaktan keyif aldığı bir mahalle duygusunun özlemi Meydan ile son buluyor. Yeşil peyzaj alanı çevresiyle bütünleşen yürüyüş yollarının, restoranlar ve mağazalarla sıralandığı bu sakin mahallede, unutulmaz anlar sizi bekliyor.