+90 (850) 441-46-47


Modern Stilin ve Aile Yaşantısının
Mükemmel Uyumu

Şehrin karmaşasından uzaklaşmak isteyen ama İstanbul’dan da vazgeçemeyen her ailenin hayali “Meydan” ile gerçekleşiyor. Geniş peyzaj alanı, sizi özlediğiniz yeşil peyzaj ile buluşturuyor. Her ihtiyaca uygun sosyal tesis alanı, sosyal yaşantınızı evinize taşıyor. Butikler, restoranlar, kafeler, oyun alanları, spor salonları, yüzme havuzu ve sauna ile “Meydan” bir şehir merkezinde aradığınız her şeye sahip.

Senin Çevren Senin Evin Senin Stilin

Meydan, yemyeşil çevresi ile küçüklerinizin özgürce koşması ve oynaması için güvenli ve huzur dolu. İster parkta piknik yapın ister sabah sporunuzun tadını çıkarın ister akşam yürüyüşünüzle anı yaşayın. Meydan’da keşfetmeniz için büyük bir alana kurulu yemyeşil doğa sizin. Minikleriniz oyun oynarken, siz kendinizi spor ve sauna ile şımartın, yüzme havuzunun tadını çıkarın. Meydan ile özel günleri kutlayabileceğiniz ve arkadaşlarınızla günün yorgunluğunu atabileceğiniz alternatif mekanlar için uzağa gitmenize gerek yok. Hayal ettiğiniz tüm olanaklara sahip, Meydan Başakşehir’in peyzajlı yeşilliklerine bakan modern daire tipleri konforunu önde tutanların tercihi.

Aradığınız Huzuru Meydan’da Bulacaksınız

İstanbul’un gürültüsünü değil, güzelliğini yaşayın. Meydan Başakşehir’in avantajlarından biri, sakin ve huzurlu bir bölge olan Başakşehir’ in merkezinde yer alması.. Yeni evinizde, şehir merkezinden uzaklaşmadan sakin bir yaşamın tadını çıkarabilirsiniz.

Meydan Başakşehir
Kendinize Özen Gösterdiğiniz Bir Yaşamın Kapısı Aralanıyor

Meydan’da, günün stresinden uzaklaşmak için sauna keyfi yapabilirsiniz. Kapalı yüzme havuzunda suyun sakinleştirici ritmini yaşayabilirsiniz. Spor ve fitness salonları, yürüyüş alanları ve yeşil alanları ile kendinize hak ettiğiniz önemi verecek, her mevsim tatil konforunda bir yaşamın tadını çıkarabileceksiniz. Yaşam kalitenizi artırmak, hayal ettiğiniz yüksek standartlara kavuşmak için adresiniz belli.

Sosyal Medya: